19 Ağustos 2017 Cumartesi

BİR PROBLEMİM VAR SANIRIM

Merhaba Arkadaşlar

Belki burası yeri değildir bilemiyorum ama sizlere danışmak istediğim bir durum var. Sayfamdaki amatör düzenden de anlaşıldığı üzere blog işinde oldukça yeniyim ve acemiyim. Yazmayı, okumayı ve karşılıklı paylaşımları çok sevdiğim için ön hazırlıksız giriverdim bu platforma.  Öncelikle bilgilenmek, geride güzel anılar bırakmak, güzel arkadaşlar edinmek gayesindeyim.

Başta Deeptone olmak üzere birçoğunuz beni hemen kucaklayıverdiniz. Bunun için çok teşekkür ederim hepinize.  Sorunum şu; kendimi,  kendi takipçiler listeme ekledim. Kontrol panelinin sol alt köşesindeki okuma listeme girdiğimde kendi paylaşımlarımı görebiliyordum, ta ki son iki paylaşıma kadar. Şimdi ise göremiyorum. Ben göremiyorsam artık sizler de mi göremiyorsunuz acaba? Kendim çalıp kendim söylemek istemem doğrusu: ))

Ayrıca sağ üst köşede "İzlediğim Bloglar" kısmında kendi bloguma girdiğimde bir başkasının paylaşımlarını görüyorum. O kişiyi takip listemden çıkardım belki düzelir diye ama düzelmedi. Kullanıcı adımı "İsimsiz Kullanıcı" iken "Yıldız" olarak değiştirdim. Acaba bu yüzden mi oldu?

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Bu paylaşımımı  da okuma listemde görmez ve yorum almazsam bir problemim olduğundan artık emin olacağım. Belki de profesyonel bir yardım almam gerekecek, bilemiyorum. Eğer sorunum bir şekilde ortadan  kalkarsa derhal bir yorum atarak sizleri haberdar edeceğim. Kusura bakmayın böyle teknik bir konu ile sizi meşgul edip zamanınızı aldıysam eğer. Ama teyit için sanırım bunu yapmam gerekiyordu.


İlginize ve anlayışınıza şimdiden çok teşekkür ederim :))15 yorum:

 1. Okuma listemde yine görünmedi bu paylaşımım :((

  YanıtlaSil
 2. Ben okuma listesine hiç bakmiyorum. Google dan takip ediyorum herkesi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım öğrenmem gereken çok şey var, teşekkür ederim Derya'cığım :))

   Sil
 3. Derya sayesinde tanıdım ve blogunuzu takibe aldım. Bana da beklerim.
  www.nilgunozenaydin.com

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim takipteyim :))

  YanıtlaSil
 5. Merhaba blogunu yeni keşfettim hayırlı olsun. Bu tarz teknik konular için sana yardımcı olacak bloglar var google sorunu yazarsan o bloglara ulaşırısın. Bu arada takipteyim sevgiler :)

  YanıtlaSil
 6. Problemim kendiliğinden düzeldi, bu paylaşımı dikkate almayabilirsiniz :))

  YanıtlaSil
 7. hımm düzelmiş, yoksam deryaya sor dicektim o bilir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepinize çok teşekkür ederim benim duyarlı arkadaşlarım :))

   Sil
 8. Tuhaf. Ben seni göremiyorum. Takipten çıktım tekrar takibe aldım fakat hala göremiyorum. Takipten çıkıp bir süre sonra tekrar takibe alayım diyorum. Görüşürüz.

  YanıtlaSil
 9. Merhaba Derya'cığım, gerçekten çok garip. Sanki gizli bir el ayarlarımı sürekli değştiriyor. Bazen benim de anlamadığım pek çok şey oluyor. Umarım en kısa zamanda düzelir ve tekrar kontak halinde olabiliriz :))

  YanıtlaSil
 10. Kusura bakma canım, Beyda yerine Derya demişim :)) Sanırım şimdi düzeldi :))

  YanıtlaSil